PROČ VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK EULER HERMES?

  • Klienti z celé řady odvětví a trhů

 

  • Globální řešení pro malé a střední podniky i pro nadnárodní společnosti

 

  • Euler Hermes má na celém světě více než 500 odborníků na vymáhání pohledávek

 

  • Databáze rizik EH, která sleduje společnosti působící na trzích, jež generují 92 % celosvětového HDP

 

  • Dobré pracovní vztahy se společností Euler Hermes Credit Insurance

 

  • Skupina Euler Hermes získala od ratingových agentur Dagong (leden 2014) a Standard & Poor's finanční hodnocení AA-
 
  

Euler Hermes Collections nabízí celosvětové vymáhání pohledávek s možností oslovit vaše odběratele přímo v jejich lokalitě. Jsme součástí viz.letak EULER HERMES, patřící do skupiny Allianz, vedoucí společnosti v oblasti pojišťování úvěrů a pomáhá zákazníkům bezpečně růst doma i v zahraničí.

 
Poskytujeme služby v oblasti  vymáhání obchodních pohledávek v rámci domácích i mezinárodních obchodních vztahů. Prostřednictvím naší globální inkasní sítě World Collection Network využíváme své zkušenosti a znalost místních trhů při zajišťování profesionálních služeb, počínaje jednáním před zahájením právních kroků až po soudní řízení.​

   

 
 

CO NABÍZÍME

  

Odborníci na globální vymáhání jsou k vašim službám

S pomocí 500 odborníků na vymáhání obchodních pohledávek máme vše, abychom vymohli vaše peníze, aniž bychom riskovali vaše cenné obchodní vztahy. Naši specialisté mají rozsáhlé znalosti v oblasti vymáhání v celé řadě odvětví a trhů a jsou vyškoleni v provádění vymáhání pohledávek po lhůtě splatnosti ve všech situacích.
  
 

Jméno „ EULER HERMES“

Jsme uznávanými jedničkami v odvětví pojišťování úvěrů a naše jméno má významný účinek na ty, kdo neplatí své závazky. Skutečnost, že jste ochotni podat žalobu a vyvíjet nátlak, dokazuje vašim zákazníkům, že jejich platby berete vážně.
  
 

Speciální zkušenosti

Naše speciální zaměření na vymáhání obchodních pohledávek mezi podniky znamená, že máme jak zkušenosti, tak i odborné schopnosti účinně vymoci vaše obchodní pohledávky na jakémkoli trhu.
 
 

Globální znalost podnikání

V rámci skupiny EULER HERMES, máme přístup k nejaktuálnějším obchodním informacím. Znamená to, že při sledování vašich pohledávek jsme často schopni opatřit si klíčové lokální informace nebo se dokonce obrátit na konkrétní jedince, které by jiné vymáhací agentury prostě nalézt nedokázaly. Další informace získáváme prostřednictvím naší informační služby „Credit Inteligence“, což je výjimečná síť zdrojů informací, která využívá 24 hodin denně a sedm dnů v týdnu bezprostřední a aktuální informace o čtyřiceti milionech společností na celém světě.
 
 

Naše světová inkasní síť

Naše síť World Collection Network nám dovoluje poskytovat vymáhací služby v celosvětovém měřítku. Pomocí našich zkušeností a znalosti lokálních trhů poskytujeme našim klientům profesionální služby od jednání před zahájením právních kroků až po soudní řízení. Jednání vedeme v celé řadě jazyků a využíváme nejkomplikovanější detaily jednotlivých právních systémů.
 
 

Finanční síla a stabilita

Ve funkci vaší agentury pro vymáhání pohledávek za vás pravidelně získáváme (vymáháme) velké částky peněz a jako člen skupiny EULER HERMES vám poskytujeme nezbytné zabezpečení pro dlouhodobé partnerství. Společnost EULER HERMES patří do skupiny Allianz; její obrat činí 2,27 miliardy EUR a má finanční rating AA- od ratingové agentury Standard & Poor’s.
  
 

macroeconomic-outlook

Přizpůsobujeme naše způsoby vymáhání pohledávek velikosti vaší firmy, příslušnému sektoru a komerčním potřebám. Kontaktujte nás​ a informujte se o podrobnostech služ​by Worldwide Commercial Debt Collection.