Základní výhody

 

 

V prostředí postiženém globální krizí, s tříprocentním nárůstem množství předpokládaných platebních neschopností* a omezováním úvěrů je úvěrový management pro úspěch Vaší společnosti důležitější než kdykoli předtím.

 
Úvěrové pojištění umí více než jen zajistit, aby byly Vaše faktury uhrazeny. Může pomoci Vašemu podniku uspět díky svým následujícím výhodám:

BEZPEČNĚJŠÍ RŮST PODNIKU


Úvěrové pojištění Vám dodává odvahu při rozšiřování prodeje Vašim novým i stávajícím zákazníkům, na nových i stávajících trzích. Umožňuje Vám také obchodovat za podmínek otevřeného účtu, který může být hlavní konkurenční výhodou, zejména pro vývozce.

DŮKLADNÉ POCHOPENÍ ZÁKAZNÍKA


Naše znalosti Vám pomáhají vybrat si ty správné odběratele a přijímat ta nejlepší rozhodnutí týkající se Vaší obchodní činnosti. Poskytneme Vám veškeré potřebné informace o Vašich stávajících i potencionalních odběratelých a situaci na Vašem trhu, které umožní spolehlivý růst Vaši společnosti. Naše databáze informací o odběratelých v celosvětovém měřítku obsahuje více nez 60 milionů subjektů a je tak hodnotnou podporou pro Vaši správu pohledávek a řízení rizik.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ RIZIK


S naši pojistnou smlouvou získáte podrobné informace o platební morálce Vaších odběratelů a tak i lepší kontrolu nad cash-flow Vaši společnosti kterou tak můžete chránit před ztrátami vyplývajícími z nedobytných pohledávek. Pojistnou smlouvou tak minimalizujete své riziko při vstupu na nové nebo rozvýjející trhy. Úvěrové pojištění Vám rovněž dává jistotu, že Vaše faktury budou uhrazeny, i když Váš odběratel nebude schopen dostát svým závazkům, což je zásadní pro ochranu Vašich peněžních toků.

VÝHODNĚJŠÍ MOŽNOSTI PŮJČEK A FINANCOVÁNÍ


Pojistná smlouva umožní Vaši společnosti získat lepší podmínky financování. V některých případech může být uzavření smlouvy o úvěrovém pojištění podmínkou Vaši banky nebo věřitele pro získavní takového financování nebo půjčky.

*Insolvenční rejstřík společnosti Euler Hermes
​​