Nadnárodní společnosti

Jako nadnárodní společnost provozujete svou činnost po celém světě a potřebujete celosvětové řešení. V Euler Hermes World Agency máme znalosti a odborníky, kteří podpoří Vaši obchodní strategii.

 

CO JE EH WORLD AGENCY?

 

EH World Agency je vyhrazeným týmem v rámci skupiny Euler Hermes, který je pověřen servisem poskytovaným nadnárodním klientům s obratem přesahujícím 500 milionů EUR a s obchodním zastoupením ve dvou nebo více zemích.
 
Naše týmy se nacházejí v šesti hlavních regionech a zajišťují prvotřídní služby díky tomu, že působí ve stejném místním kontextu a kultuře jako Vaše obchodní zastoupení. Regionální síť Euler Hermes World Agency je jedinečným vstupním bodem pro nadnárodní programy.

 

 

ŘEŠENÍ SVĚTOVÝCH PROGRAMŮ EULER HERMES

 

EH World Service Program
Komplexní a na míru šité řešení pro společnosti požadující integrované řízení jejich místních obchodně-úvěrových rizik ve spojení s maximálními úrovněmi ochrany proti neplacení ze strany odběratelů.
EH World Severity Program
Pro nadnárodní společnosti se značnými místními znalostmi řízení úvěrových rizik v rámci obchodní činnosti, které hledají segmentovanou ochranu před volatilitou a významnými (katastrofálními) ztrátami.
EH World Risk Sharing Program
Pro nadnárodní společnosti, které se snaží sdílet část rizika se solidním profesionálním partnerem, a to buď přímo, nebo prostřednictvím zapojení kaptivní zajišťovny.
EH World Working Capital Program
Pro nadnárodní společnosti usilující o zlepšení místních peněžních toků tím, že postoupí své pohledávky finančním partnerům (bankám, makléřům) nebo finančním investorům.
EH World Transactional Cover
Pro nadnárodní společnosti a finanční instituce usilující o nezrušitelná řešení týkající se politických a komerčních rizik pro účely pojištění obchodních transakcí včetně střednědobých operací do sedmi let.

 
​​​​