Představení


SmartLink je jednoduché, automatizované a bezpečné spojení dat Euler Hermes s vašimi vlastními systémy:

SmartLink scheme
PROD_PP_004
...už žádný krok vedle !


SmartLink je bezpečné řešení , vytvořené pro firmy, které se v rámci svých obchodních operací potýkají s velkým množstvím limitů.


Tento systém zajišťuje automatickou integraci informací Euler Hermes poskytovaných v reálném čase do jakéhokoliv systému IT tak, aby výsledek vyhovoval konkrétním potřebám vaší firmy.


SmartLink doplňuje vaše pojištění pohledávek a vašemu podnikání přináší snadnější a rychlejší podporu činností v oblasti řízení rizik.

Připojením modulu SmartLink k vašemu systému získáváte:

  • 100% integraci vašich úvěrových limitů v reálném čase do vašeho systému pro řízení pohledávek
  • snadnou implementaci pomocí vašeho vlastního systému řízení úvěrových limitů nebo pomocí některého ze systémů SAP®, Oracle®, Microsoft® nebo systému libovolného jiného poskytovatele (SmartLink využívá webové technologie k bezpečnému propojení vašeho systému IT ke zdrojovým datům společnosti Euler Hermes)
  • způsob řešení úvěrového managementu, který vám ušetří čas a zbaví vás nutnosti pravidelného ručního zadávání údajů
  • kvalitní tým expertů poskytující průběžnou podporu zavedení a údržbu procesů
  • Jednoduchost: Zautomatizuje vaše procesy úvěrového managementu - Rychlost: Znatelně se sníží časová náročnost i pracnost ručního zadávání informací.
  • Přesnost: Nastaví automatické přijímání klíčových úvěrových dat v reálném čase
  • Proaktivita: Nastavte si vlastní upozornění a zvyšte tak pohotovost okamžité reakce zpět k vašim zákazníkům a reagujte tak rychleji, než to dokáží vaši konkurenti

Vyplňte své základní informace a člen našeho obchodního týmu Vás bude co nejdříve kontaktovat:

 

 

Zaškrtnutím tohoto políčka potvrzuji, že mě společnost Euler Hermes může kontaktovat s nabídkou svých produktů a služeb v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.