Leden

 

LEDEN 2016 

euler hermes 

EULER HERMES Vás vítá v novém roce a přeje hodně obchodních  úspěchů!

EULER HERMES

Euler Hermes se specializuje  na pojištění úvěrů a pohledávek. V nabídce má produkty pro společnosti všech velikostí. Nabízíme také užitečné ekonomické studie, které Vám mohou pomoci při Vašem podnikání.
více>

Euler Hermes umožňuje on-line napojení na databázi skupiny Euler Hermes. Odpadá pak zbytečná administrativa a klient může prověřovat bonitu svých vybraných odběratelů přímo z kteréhokoliv počítače připojeného k internetu v rámci žádosti o prověření bonity odběratele.

 

euler hermes Vaší pohledávkou se vždy zabývají kvalifikovaní odborníci s mnohaletými zkušenostmi, a to nejen na území České republiky, ale v případě zahraničních dlužníků přímo v místě dlužníkova sídla.

 

 

 

 

Zvyšuje se počet úpadků živnostníků

Věděli jste, že od listopadu 2014 do října 2015 zkrachovalo 8186 živnostníků, což je o 1020 víc než v předchozím období. Meziročně se tak počet úpadků živnostníků zvýšil o 14 procent. Podnikatelé se potýkají se špatnou platební morálkou svých odběratelů. Ta se v České republice řadí k jedné z nejhorších v Evropě. Průměrně platí tuzemští podnikatelé své závazky do 45 dnů. Bohužel špatná platební morálka větších firem se dlouhodobě podílí na úpadků drobných podnikatelů.
Naopak velkým společnostem se v Česku už druhým rokem daří
o něco lépe. Podle odhadu by mělo být za celý rok 2015 vyhlášeno něco málo přes tisíc úpadků obchodních společností.

 

euler hermes 

 

Rádi pomáháme

Dobrovolníci z řady zaměstnanců se znovu vypravili na transfuzní stanici, aby dobrovolně darovali krev. Bezplatnému hematologickému
dobrovolnictví, které pomáhá dobré věci se pracovníci EULER HERMES věnují z
pravidla dvakrát ročně.

euler hermes

euler hermes 

 

 


euler hermes 

© Euler Hermes 2016