Pracovní profily

 

 

Nabízíme celou řadu náročných pracovních pozic. Prohlédněte si naši nabídku a podívejte se, jak si můžete ve společnosti Euler Hermes vybudovat zajímavou a úspěšnou kariéru.

RISK UNDER​WRITER

Být risk underwriter ve společnosti Euler Hermes znamená, že pravidelně rozhodujete o žádostech o úvěrové limity. Pomocí neuvěřitelného množství dat a pomocí IT systémů a Vašich vlastních znalostí trhu budete hodnotit kupující, sledovat rizika v přiděleném portfoliu a pravidelně se setkávat se zákazníky a makléři. Budete zodpovědná/ý za vyhrazené portfolio zákazníků a poskytování aktivních služeb svým zákazníkům. Budete pracovat s kolegy z obchodního oddělení a pomáhat při zavádění nezbytných opatření k zajištění nebo obnovení ziskovosti portfolia.
 
 

CREDIT ANALYST

Jako úvěrový analytik v Euler Hermes budete v úzkém a pravidelném styku s klienty našich zákazníků. Jsou to společnosti, které od našich klientů nakupují zboží. Díky Vašim analýzám a hodnocením má společnost Euler Hermes pro rozhodování o riziku k dispozici bezkonkurenční databázi 60 miliónů společností, a má rovněž systém včasného varování pro případ, že se riziko selhání společností zvýší.
 
Naši úvěroví analytici dokonale znají místní hospodářské prostředí a ve svých regionech nebo obchodních odvětvích jsou skutečnými odborníky. Jejich potřebné analytické dovednosti nám pomáhají rozšiřovat naši jedinečnou síť znalostí.
 
 
​​​​​NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST
> Číst dál​
​​
 
​​​​​SEZNAMTE SE S NAŠIMI LIDMI
> Číst dál​
​​
 ​