Proč pracovat pro Euler Hermes?

 

 

​​VEDOUCÍ POSTAVENÍ NA CELOSVĚTOVÉM TRHU


Společnost Euler Hermes, která působí ve více než 50 zemích světa, je globální společností se silným zastoupením na místních trzích, nabízející celou řadu příležitostí. Pracovat ve společnosti Euler Hermes znamená být součástí týmu předního světového poskytovatele řešení úvěrového pojištění a nabízet ty nejlepší znalosti a služby pro bezpečnější růst podnikání.

ORGANIZACE, KTERÁ SE NEUSTÁLE UČÍ


Euler Hermes nabízí podnětnou kariéru, která poskytuje našim zaměstnancům pocit uspokojení z dobře vykonané práce a příležitosti neustálého vzdělávání. V rámci tzv. Euler Hermes Akademie, nabízíme našim pracovníkům individuální vzdělávání a rozvoj.

> Více informací o našich vzdělávacích a rozvojových programechKULTURA EFEKTIVNÍHO ŘÍZENÍ


Euler Hermes je místem, kde se věci dějí!
 
Jestliže budete pracovat v našem ústředí, okamžitě zaznamenáte, že rada rozhoduje rychle a následné realizace mají podporu ze strany regionů a zemí. Pokud budete pracovat v regionech nebo na úrovni zemí, budete těžit z podpory skupiny (tj. celosvětový „fond“ nadaných pracovníků, EH Akademie atp.) a dostanete příležitost pracovat na mezinárodních projektech a sdílet osvědčené postupy v rámci skupiny.