Jak podat žádost

 

ppl​​​​​​​

 

 
Ve společnosti Euler Hermes si ceníme angažovanosti a iniciativy a odměňujeme za vysoký výkon.  Pokud jste připraveni na náročné dobrodružství, nabízíme Vám pár tipů, jak upoutat naši pozornost.

 
 

PŘEDLOŽENÍ VAŠEHO PROFESIONÁLNÍHO ŽIVOTOPISU ON-LINE
 

 
 
 
- Svůj stručný životopis, maximálně na 2 stranách (ve formátu PDF nebo jako dokument aplikace Microsoft Word), který bude obsahovat Vaše speciální/jedinečné zkušenosti, úspěchy a projekty, zašlete prosím na HR oddělení.
 
- Váš průvodní dopis nám pomůže pochopit, proč máte zájem o naši společnost a jak můžete být společnosti Euler Hermes co nejlepším přínosem.
 
- Zaměřte se na sebe (není nutné opakovat, co jste našli na internetu).
 
- Sdělte nám, co se z životopisu nedozvíme nebo co případně nemáme očekávat.
 
- Buďte hrdí na své silné stránky a otevřeně přiznejte své nedostatky nebo oblasti, v nichž se můžete zlepšovat (vědomí sama sebe, transparentnost a chuť pracovat na sobě považujeme za silnou stránku).
 
Neváhejte nám říci něco o Vašich osobních zájmech, abychom věděli, proč jste jedineční.
 
 

PŘÍPRAVA NA POHOVOR
 

 
 
Budeme rádi, když bude náš rozhovor co nejupřímnější, podrobnou a otevřenou výměnou informací, abychom zjistili, zda se na pozici v Euler Hermes skutečně hodíte. Vyžaduje to otevřeného ducha na obou stranách. Výběr kandidátů se provádí na základě objektivních kritérií.
 
Zde je několik tipů pro pohovor:
 
- Kategorie „otázky, které se nekladou“ neexistuje.  Bez rozpaků se ptejte na všechno, co je pro Vás a Vaše rozhodování důležité.
 
- Pokuste se získat všechny informace, které jsou pro Vaše rozhodnutí klíčové. Naše webové stránky jsou zdrojem informací o naší společnosti a sekce týkající se společnosti a řešení Vám pomohou pochopit naše hodnoty a strategii.
 
- Je užitečné připravit si několik zásadních otázek předem.
 
- Sami sebe definujeme jako „organizaci, která se neustále učí“, a proto očekáváme, že všichni naši zaměstnanci budou neustále pracovat na svém zlepšování.  Před pohovorem si prosím vyhraďte určitý čas na to, abyste si promysleli, jaké jsou Vaše konkrétní silné stránky, ale také jaké máte slabé stránky a jak je řešíte (vězte, že každý nějaké slabé stránky má!).
 
- Pokud jste se účastnili 360° zpětné vazby nebo výsledky psychometrických testů a jste ochotni se o výsledky podělit, velice bychom ocenili, kdybyste je přinesli s sebou na pohovor.