Proč úvěrové pojištění u Euler Hermes?

 

 

Jsme předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti pojištění obchodních úvěrů.  Díky více než 100 letům zkušeností jsme si získali důvěru našich klientů po celém světě.  Své znalosti, svou touhu pomáhat a svou energii využíváme k tomu, abychom Vám pomohli dosáhnout nových výšin a navigovali Vás v měnícím se hospodářském klimatu.


​CO JE NA EULER HERMES UNIKÁTNÍ:

 
  • Nabízíme Vám ty nejlepší znalosti. Máme nejrozsáhlejší databázi informací o odběratelích po célém světě, obsahující data o více než 60 milionech podnikatelských subjektech, která jsou každodenně aktualizována. Tento mimořádný zdroj informací je k dispozici všem naším klientům, kterým tak pomáhá obchodnímu ůspěchu jak na tuzemskem tak i zahraničním trhu.
 
  • Jsme Vaším partnerem. Naším cílem je pomoci Vaší společnosti uspět. Když se objeví nové informace o Vašich odběratelých a obchodních aktivitách, rychle a jasně Vás informujeme, aby jste  mohli svou obchodní činnost odpovídajícím způsobem přizpůsobit. 
 
  • V nášem přístupu ke službám je klient vždy na prvním místě. Snažíme se co nejvíc výjít vstříct potřebám Vaši společnosti a překročit Vaše očekávání v oblasti služeb, které Vám poskytujeme.
 
  • Jsme blízko Vašich obchodních operací. Máme odborníky na riziko a ekonomy ve více než 50 zemích světa. Svá rozhodnutí o úvěrových limitech vždy přijímáme s ohledem riziko Vaši společnosti, s koordinací na globální úrovni.
 
  • Poskytujeme Vám okamžitý a bezpečný přístup k informacím o Vaší pojistné smlouvě. Náš on-line systém EOLIS je k dispozici všem našim klientům.  Tento systém Vám umožňuje žádat o stanoviska k úvěrovým limitům, přehled aktuálních úvěrových limitů a žádat o nové úvěrové limity. Zároven Vám umožňuje náhled do rozvahy Vašich stávajících i potencionálních odběratelů a zadávat žádosti o vymáhání pohledávek.
 
  • Euler Hermes je součástí skupiny Allianz, která je jedním z předních světových poskytovatelů finančních služeb.
 
  • Naše společnost je hodnocena AA od agentury Standard & Poor's.​


​​